Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Pierścień uszczelniający reduktora skrzyni biegów 2.1519.078.0
Podkładka pompy wtryskowej 0,1mm 0.065.1655.0/10
Śruba imbusowa mocowania uchwytów, pokryć i klap nadwozia 2.0312.210.2
Podkładka dystansowa regulacji blokowania dyferencjału przedniego mostu 0.272.4651.0
Uszczelka kolektora wydechu 04233529
Korek zbiornika spryskiwacza wycieraczki 0.900.0784.4
Uszczelka obudowy silnika 0.065.1152.0
Stop 0.065.1659.0
Przetyczka sprzęgła 2.1699.173.0
Nakrętka koła 2.1019.059.6
Filtr paliwa 2.4319.060.1
Uszczelniacz zaworu głowicy silnika 2.1519.117.0
Tulejka podstawy cylindrów 11.4x14x16 2.1559.188.2
Uszczelka montażu zawiasu, sprężyny gazowej i wycieraczki w kabinie 0.009.0422.0
Pierścień elastyczny 35x1.5 2.1423.026.7
Podkładka pod nakrętkę szpilki 18mm 2.1499.018.6
Uszczelka przeciwolejowa 2.1520.026.0
Uszczelka kolektora wydechowego 0.007.1445.0 / 0.019.8628.0/10
Tulejka cięgna drążka zmiany biegów 0.255.6454.0
Podkładka jarzma wtryskiwacza silnika 2.1599.454.0
Podkładka trójkątna reduktora w moście tylnym 0.008.5605.0
Uszczelka kolektora wydechowego 0.007.0741.0
Olej płyn hamulcowy SDF Brake Oil 1L 0.901.0060.6
Śruba korbowodu 2.0399.213.0
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl