Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Tulejka podstawy cylindrów 11.4x14x16 2.1559.188.2
Podkładka regulacyjna sworznia zwrotnicy 0.20 mm 2.1589.124.0
Pokrywka śruby montażu elementów kabiny 04413793
Uszczelka montażu zawiasu, sprężyny gazowej i wycieraczki w kabinie 0.009.0422.0
Klosz lampy 0.900.0138.0
Pierścień elastyczny 35x1.5 2.1423.026.7
Podkładka pod nakrętkę szpilki 18mm 2.1499.018.6
Uszczelka wylotu 0.052.1558.0/10
Podkładka regulacyjna pod sworzeń zwrotnicy zwolnicy 0,15 mm 2.1589.126.0
Nakrętka stabilizatora bocznego podnośnika tylnego 2.1011.412.2
Uszczelka kolektora wydechowego 0.007.1445.0 / 0.019.8628.0/10
Podkładka sworznia mostu przedniego 0,2 mm 2.1379.003.0/10
Tulejka cięgna drążka zmiany biegów 0.255.6454.0
Uszczelka pompy wody 0.900.0942.0
Tuleja 2.2841.043.0
Podkładka jarzma wtryskiwacza silnika 2.1599.454.0
Podkładka trójkątna reduktora w moście tylnym 0.008.5605.0
Pierścień oring tłoka sprzęgła WOM 2.1539.064.0
Pierścień elastyczny mocowania cięgna 04418159
Uszczelka kolektora wydechowego 0.007.0741.0
Tulejka dystansowa sworznia siłownika wspomagania 2.1579.739.0
Uszczelka tłumika wydechu 0.010.9862.0
Podkładka ++50 mocowania drzwi 0.016.6279.0
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl