Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Pierścień elastyczny 35x1.5 2.1423.026.7
Uszczelka turbosprężarki 0.052.1557.0
Uszczelka montażu zawiasu, sprężyny gazowej i wycieraczki w kabinie 0.009.0422.0
Tulejka podstawy cylindrów 11.4x14x16 2.1559.188.2
Uszczelniacz zaworu głowicy silnika 2.1519.117.0
Filtr paliwa 2.4319.060.1
Nakrętka koła 2.1019.059.6
Przetyczka sprzęgła 2.1699.173.0
Uszczelka obudowy silnika 0.065.1152.0
Uszczelka kolektora wydechu 04233529
Podkładka łożyska na przekładni stożkowej w układzie przeniesienia napędu 2.1589.168.0
Podkładka sworznia mostu przedniego 0,5 mm 2.1379.004.0/10
Uszczelka turbosprężarki 04907260
Podkładka dystansowa regulacji blokowania dyferencjału przedniego mostu 0.272.4651.0
Wkład filtra powietrza kabiny DEUTZ-FAHR Agrolux 4E
Śruba imbusowa mocowania uchwytów, pokryć i klap nadwozia 2.0312.210.2
Podkładka pompy wtryskowej 0,1mm 0.065.1655.0/10
Pierścień uszczelniający reduktora skrzyni biegów 2.1519.078.0
Uszczelka siłownika układu kierowniczego i podnośnika przedniego 2.1569.125.0
Sworzeń tulei wału w przednim moście 2.1650.715.0
Podkładka montażu przedniego błotnika 2.1399.020.0/10
Podkładka szpilki 16 mm 2.1499.019.6
Uszczelka kolektora wodnego 0.066.1759.0/40
Pierścień uszczelniający kołnierza hamulca średnica 177,4 mm 2.1530.276.0
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl