Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Podkładka regulacyjna sworznia zwrotnicy 0.20 mm 2.1589.124.0
Tulejka podstawy cylindrów 11.4x14x16 2.1559.188.2
Uszczelniacz zaworu głowicy silnika 2.1519.117.0
Filtr paliwa 2.4319.060.1
Nakrętka koła M20x1.5 mm 2.1099.083.0/30
Nakrętka koła 2.1019.059.6
Przetyczka sprzęgła 2.1699.173.0
Stop 0.065.1659.0
Uszczelka obudowy silnika 0.065.1152.0
Uszczelka wspornika przegrody 0.255.8262.0
Uszczelka kolektora wydechu 04233529
Podkładka łożyska na przekładni stożkowej w układzie przeniesienia napędu 2.1589.168.0
Miseczka wspornika koła 0.015.4114.0
Podkładka sworznia mostu przedniego 0,5 mm 2.1379.004.0/10
Uszczelka turbosprężarki 04907260
Podkładka dystansowa regulacji blokowania dyferencjału przedniego mostu 0.272.4651.0
Wkład filtra powietrza kabiny DEUTZ-FAHR Agrolux 4E
Rurka pompy hamulcowej 0.019.7605.0
Dystans podkładka łożyska koła satelitarnego 2.1599.871.0
Śruba imbusowa mocowania uchwytów, pokryć i klap nadwozia 2.0312.210.2
Podkładka pompy wtryskowej 0,1mm 0.065.1655.0/10
Uszczelka siłownika układu kierowniczego i podnośnika przedniego 2.1569.125.0
Sworzeń tulei wału w przednim moście 2.1650.715.0
Podkładka montażu przedniego błotnika 2.1399.020.0/10
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl