Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Kolano gumowe kolektora 0.020.1285.0/10
Tuleja 2.2841.043.0
Uszczelka pompy wody 0.900.0942.0
Pierścień uszczelniający kołnierza hamulca przedniego mostu średnica 209,1 mm 2.1530.294.0
Podkładka sworznia mostu przedniego 0,2 mm 2.1379.003.0/10
Uszczelka kolektora wydechowego 0.007.1445.0 / 0.019.8628.0/10
Uszczelka przeciwolejowa 2.1520.026.0
Nakrętka stabilizatora bocznego podnośnika tylnego 2.1011.412.2
Uszczelka wylotu 0.052.1558.0/10
Podkładka pod nakrętkę szpilki 18mm 2.1499.018.6
Pierścień elastyczny 35x1.5 2.1423.026.7
Tulejka podstawy cylindrów 11.4x14x16 2.1559.188.2
Uszczelniacz zaworu głowicy silnika 2.1519.117.0
Filtr paliwa 2.4319.060.1
Nakrętka koła 2.1019.059.6
Przetyczka sprzęgła 2.1699.173.0
Stop 0.065.1659.0
Uszczelka obudowy silnika 0.065.1152.0
Uszczelka kolektora wydechu 04233529
Podkładka sworznia mostu przedniego 0,5 mm 2.1379.004.0/10
Gumka mocowania przewodu paliwowego w silniku 04198035
Podkładka dystansowa regulacji blokowania dyferencjału przedniego mostu 0.272.4651.0
Podkładka mocowania okładziny, podsufitki i wycieraczki 0.010.1790.0
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl