Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Podkładka szpilki 16 mm 2.1499.019.6
Podkładka montażu przedniego błotnika 2.1399.020.0/10
Sworzeń tulei wału w przednim moście 2.1650.715.0
Uszczelka siłownika układu kierowniczego i podnośnika przedniego 2.1569.125.0
Podkładka pompy wtryskowej 0,1mm 0.065.1655.0/10
Śruba imbusowa mocowania uchwytów, pokryć i klap nadwozia 2.0312.210.2
Podkładka mocowania okładziny, podsufitki i wycieraczki 0.010.1790.0
Podkładka dystansowa regulacji blokowania dyferencjału przedniego mostu 0.272.4651.0
Gumka mocowania przewodu paliwowego w silniku 04198035
Podkładka sworznia mostu przedniego 0,5 mm 2.1379.004.0/10
Uszczelka kolektora wydechu 04233529
Uszczelka obudowy silnika 0.065.1152.0
Stop 0.065.1659.0
Przetyczka sprzęgła 2.1699.173.0
Nakrętka koła 2.1019.059.6
Filtr paliwa 2.4319.060.1
Uszczelniacz zaworu głowicy silnika 2.1519.117.0
Tulejka podstawy cylindrów 11.4x14x16 2.1559.188.2
Pierścień elastyczny 35x1.5 2.1423.026.7
Uszczelka wylotu 0.052.1558.0/10
Nakrętka stabilizatora bocznego podnośnika tylnego 2.1011.412.2
Uszczelka kolektora wydechowego 0.007.1445.0 / 0.019.8628.0/10
Podkładka sworznia mostu przedniego 0,2 mm 2.1379.003.0/10
Pierścień uszczelniający kołnierza hamulca przedniego mostu średnica 209,1 mm 2.1530.294.0
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl