Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Pas klinowy AV 10x1254mm 2.4119.193.0
Uszczelka pod głowicę 1,4mm 0.015.9191.0
Pas klinowy alternatora PV-K 17.8 x 860 mm 2.4119.160.0
Uszczelniacz przedniego mostu 2.1529.112.0
Pierścień uszczelniający tłoka siłownika podnośnika 2.1518.105.0
Czujnik ciśnienia silnika 01182792
Korek zbiornika płynu hamulcowego 0.257.6654.3/10
Tuleja podpory przedniego mostu mała 2.1559.458.0
Tarcza hamulcowa sprzęgła WOM 0.014.0360.2
Szyba reflektora 04414091
Pokrywa podpory przedniego błotnika 0.011.3445.0
Oś satelity 0.146.4643.0
Filtr paliwa 2.4319.220.6
Osłona dźwigni regulacji nawrotnika 0.008.5961.0
Czujnik ciśnienia 7.5 BAR 2.7099.044.0/10
Oring pierścień uszczelniający kosza sprzęgłowego 2.1539.230.0/10
Kluczyk stacyjki 2.7439.023.0
Pierścień uszczelniający wspornika koła w przednim moście 80x118,2x12 2.1569.104.0
Przycisk napędu na 4 koła 0.007.5945.0/20
Filtr oleju silnikowego 02931093
Tarczka sprzęgła WOM cierna 0.255.3970.2/10
Tarcza hamulca ręcznego 0.008.4255.0
Półpanewka główna dolna wału 0,25 mm 0.065.1216.7
Pierścień zamkowy 82 mm nawrotnika 2.1499.254.0/10
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl