Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Sprężyna odciągowa błotników przednich skrętnych 2.4049.212.2
Pierścień uszczelniający tłoka siłownika podnośnika 2.1518.125.0
Sworzeń stabilizatora bocznego podnośnika tylnego 2.1671.917.2
Uszczelka misy olejowej 0.065.1550.0/10
Pierścień zamkowy 82 mm nawrotnika 2.1499.254.0/10
Półpanewka główna dolna wału 0,25 mm 0.065.1216.7
Tarcza hamulca ręcznego 0.008.4255.0
Tarczka sprzęgła WOM cierna 0.255.3970.2/10
Filtr oleju silnikowego 02931093
Przycisk napędu na 4 koła 0.007.5945.0/20
Pierścień uszczelniający wspornika koła w przednim moście 80x118,2x12 2.1569.104.0
Kluczyk stacyjki 2.7439.023.0
Oring pierścień uszczelniający kosza sprzęgłowego 2.1539.230.0/10
Czujnik ciśnienia 7.5 BAR 2.7099.044.0/10
Osłona dźwigni regulacji nawrotnika 0.008.5961.0
Filtr paliwa 2.4319.220.6
Oś satelity 0.146.4643.0
Pokrywa podpory przedniego błotnika 0.011.3445.0
Szyba reflektora 04414091
Tarcza hamulcowa sprzęgła WOM 0.014.0360.2
Tuleja podpory przedniego mostu mała 2.1559.458.0
Korek zbiornika płynu hamulcowego 0.257.6654.3/10
Czujnik ciśnienia silnika 01182792
Pierścień uszczelniający tłoka siłownika podnośnika 2.1518.105.0
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl