Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Tulejka dystansowa sworznia siłownika wspomagania 2.1579.739.0
Uszczelka kolektora wydechowego 0.007.0741.0
Podkładka zawiasu drzwi 2.1549.093.2
Pierścień elastyczny mocowania cięgna 04418159
Tuleja wału napędowego 0.010.4552.0
Pierścień oring tłoka sprzęgła WOM 2.1539.064.0
Podkładka trójkątna reduktora w moście tylnym 0.008.5605.0
Podkładka jarzma wtryskiwacza silnika 2.1599.454.0
Tuleja 2.2841.043.0
Tulejka cięgna drążka zmiany biegów 0.255.6454.0
Pierścień uszczelniający kołnierza hamulca przedniego mostu średnica 209,1 mm 2.1530.294.0
Podkładka sworznia mostu przedniego 0,2 mm 2.1379.003.0/10
Nakrętka stabilizatora bocznego podnośnika tylnego 2.1011.412.2
Podkładka regulacyjna pod sworzeń zwrotnicy zwolnicy 0,15 mm 2.1589.126.0
Uszczelka wylotu 0.052.1558.0/10
Podkładka pod nakrętkę szpilki 18mm 2.1499.018.6
Pierścień elastyczny 35x1.5 2.1423.026.7
Klosz lampy 0.900.0138.0
Uszczelka turbosprężarki 0.052.1557.0
Pokrywka śruby montażu elementów kabiny 04413793
Podkładka regulacyjna sworznia zwrotnicy 0.20 mm 2.1589.124.0
Tulejka podstawy cylindrów 11.4x14x16 2.1559.188.2
Nakrętka koła M20x1.5 mm 2.1099.083.0/30
Nakrętka koła 2.1019.059.6
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl