Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Przycisk podnoszenia podnośnika na błotniku 2.7659.348.0
Przycisk opuszczania podnośnika na błotniku 2.7659.347.0
Olej hydrauliczno-przekładniowy Deutz-Fahr UTTO 10W30 5L 04439661.3
Tarcza sprzęgła głównego 04416795
Pierścienie uszczelniające szybkozłącza gniazda hydraulicznego 0.900.2063.3
Siłownik drzwi kabiny 04429617
Gumowa osłona tulejka cylinderka hamulcowego SDF 0.900.0800.9
Sprężyna gazowa kolumny kierownicy 04423151 04423153 0.010.2488.0 0.010.3701.1
Łożysko kulkowe skrzyni biegów 04436319
Zestaw naprawczy haków kat.3 04435245.4 / 0.010.2196.0
Zawór chłodnicy klimatyzacji 0.010.2526.0
Tarcza cierna sprzęgła głównego 0.900.2288.2
Filtr powietrza wkład wewnętrzny 04415903
Zestaw uszczelek gniazda hydraulicznego 0.900.2063.5
Koło zębate wałka WOM 0.900.1432.0
Pierścienie tłokowe komplet 04501339
Szyba przednia dolna lewa 04429882
Pierścień uszczelniający w przednim moście 0.900.0078.9
Szyba przednia dolna prawa 04429884
Czujnik ciśnienia hydraulicznego 15BAR 2.7099.670.0/20
Zestaw naprawczy haków kat.2 04435247 / 0.900.7760.9
Szybkozłącze gniazdo hydrauliczne 04412157/20
Pompa pompka paliwa paliwowa zasilająca 04503572KR Deutz 04503572 02112672
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl