Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Czujnik ciśnienia powietrza 2.7099.320.0/10
Szybkozłącze gniazdo hydrauliczne 0.010.8473.0/10
Zawias drzwi 0.007.6181.3/30
Filtr powietrza w kabinie 0.024.3451.2
Sworzeń siłownika wspomagania 0.016.1025.0/10
Zawór rozdzielacza sprzęgła hydraulicznego tylnego WOM 0.009.2445.4/20
Tulejka dystansowa wałka atakującego 0.255.4650.0
Czujnik ciśnienia oleju hydraulicznego 2.7099.660.0/10
Filtr oleju hydraulicznego 2.4419.484.0
Tuleja frezowa napędu 0.255.2617.0/10
Tuleja podpory przedniego mostu mała 2.1559.456.0
Czujnik położenia wału korbowego silnika 2.7099.042.0
Pierścienie tłokowe komplet 04501092
Czujnik temperatury silnika 2.7099.048.0
Lampa przednia 2.8039.240.0
Filtr oleju hydraulicznego 2.4419.814.0
Czujnik ciśnienia hydraulicznego 15BAR 2.7099.670.0/20
Zestaw naprawczy haków kat.2 04435247 / 0.900.7760.9
Korek paliwa z zamkiem 04439649
Czujnik temperatury i ciśnienia silnika 2.7099.039.0
Filtr AdBlue 0.900.2672.1
Łożysko wałka atakującego przedniego mostu 2.2560.006.0
Włącznik świateł 2.7659.271.0
Pompa pompka paliwa paliwowa zasilająca 2.4519.356.0
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl