Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Regulator obrotów wentylatora nawiewu w klimatyzacji 0.900.1369.2 A41400100C
Sprężyna podpory błotnika lewego przedniego z autoregulacją 0.014.7117.0
Filtr powietrza kabinowy 0.009.9424.2/10
Pas klinowy wielorowkowy wału silnika 2105x35 mm 2.4119.228.0
Czujnik ciśnienia oleju hydraulicznego 2.7099.750.0/20
Czujnik ciśnienia powietrza 2.7099.320.0/10
Zawias drzwi 0.007.6181.3/30
Filtr powietrza w kabinie 0.024.3451.2
Zawór rozdzielacza sprzęgła hydraulicznego tylnego WOM 0.009.2445.4/20
Tulejka dystansowa wałka atakującego 0.255.4650.0
Czujnik ciśnienia oleju hydraulicznego 2.7099.660.0/10
Uszczelka oring tłoka hamulców przednich 0.275.4354.0/20
Tuleja frezowa napędu 0.255.2617.0/10
Łożysko oporowe sprzęgła 2.2999.475.0
Czujnik położenia wału korbowego silnika 2.7099.042.0
Pierścienie tłokowe komplet 04501092
Czujnik temperatury silnika 2.7099.048.0
Lampa przednia 2.8039.240.0
Filtr oleju hydraulicznego 2.4419.814.0
Tarcza hamulcowa tylna 0.017.1211.2
Czujnik ciśnienia hydraulicznego 15BAR 2.7099.670.0/20
Zestaw naprawczy haków kat.2 04435247 / 0.900.7760.9
Zawias drzwi 0.010.6994.3/20
Czujnik temperatury i ciśnienia silnika 2.7099.039.0
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl