Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Łożysko oporowe sprzęgła 2.2999.475.0
Czujnik położenia wału korbowego silnika 2.7099.042.0
Pierścienie tłokowe komplet 04501092
Czujnik temperatury silnika 2.7099.048.0
Lampa przednia 2.8039.240.0
Filtr oleju hydraulicznego 2.4419.814.0
Tarcza hamulcowa tylna 0.017.1211.2
Czujnik ciśnienia hydraulicznego 15BAR 2.7099.670.0/20
Filtr powietrza 0.010.2173.0 zewnętrzny
Czujnik temperatury i ciśnienia silnika 2.7099.039.0
Filtr AdBlue 0.900.2672.1
Łożysko wałka atakującego przedniego mostu 2.2560.006.0
Włącznik świateł 2.7659.271.0
Wałek pompy olejowej smarowania silnika 0.065.1569.0/40
Pompa pompka paliwa paliwowa zasilająca 2.4519.356.0
Stacyjka z kluczykami 0.015.0485.4
Pompka pompa filtra paliwa paliwowa 0.900.1592.9 / 0.900.1450.6
Sworzeń zwolnicy przedniego mostu 0.169.4337.0/10
Krzyżak półosi napędowej przedniego mostu 0.010.2570.0
Termostat silnika 04224847
Płyn do chłodnic Deutz-Fahr Green Tech 20L 04439702.2/L
Wysprzęglik 2.3749.111.0 kod pierwotny 0.255.6537.4/60
Filtr oleju hydraulicznego wkład 0.900.7146.7 / 2.4419.491.0
Pompa hamulcowa 0.009.9234.4/10
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl