Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Czujnik ciśnienia hydraulicznego 15BAR 2.7099.670.0/20
Tarcza hamulcowa tylna 0.017.1211.2
Filtr oleju hydraulicznego 2.4419.814.0
Lampa przednia 2.8039.240.0
Czujnik temperatury silnika 2.7099.048.0
Pierścienie tłokowe komplet 04501092
Czujnik położenia wału korbowego silnika 2.7099.042.0
Łożysko oporowe sprzęgła 2.2999.475.0
Czujnik obecności wody w filtrze paliwa GF1000 0.036.6797.0
Tuleja frezowa napędu 0.255.2617.0/10
Czujnik ciśnienia oleju hydraulicznego 2.7099.660.0/10
Tulejka dystansowa wałka atakującego 0.255.4650.0
Zawór rozdzielacza sprzęgła hydraulicznego tylnego WOM 0.009.2445.4/20
Filtr powietrza w kabinie 0.024.3451.2
Szybkozłącze gniazdo hydrauliczne 0.010.8473.0/10
Czujnik ciśnienia powietrza 2.7099.320.0/10
Czujnik ciśnienia oleju hydraulicznego 2.7099.750.0/20
Pas klinowy wielorowkowy wału silnika 2105x35 mm 2.4119.228.0
Sprężyna podpory błotnika lewego przedniego z autoregulacją 0.014.7117.0
Regulator obrotów wentylatora nawiewu w klimatyzacji 0.900.1369.2 A41400100C
Sprężyna podpory błotnika prawego przedniego z autoregulacją 0.014.7114.0
Łożysko wałka atakującego przedniego mostu 2.2560.005.0
Łożysko oporowe sworznia zwrotnicy przedniego mostu napędowego 2.2550.007.0
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl