Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Tulejka dystansowa wałka atakującego 0.255.4650.0
Czujnik ciśnienia oleju hydraulicznego 2.7099.660.0/10
Tuleja frezowa napędu 0.255.2617.0/10
Czujnik obecności wody w filtrze paliwa GF1000 0.036.6797.0
Łożysko oporowe sprzęgła 2.2999.475.0
Czujnik położenia wału korbowego silnika 2.7099.042.0
Pierścienie tłokowe komplet 04501092
Czujnik temperatury silnika 2.7099.048.0
Lampa przednia 2.8039.240.0
Filtr oleju hydraulicznego 2.4419.814.0
Tarcza hamulcowa tylna 0.017.1211.2
Czujnik ciśnienia hydraulicznego 15BAR 2.7099.670.0/20
Czujnik temperatury i ciśnienia silnika 2.7099.039.0
Filtr AdBlue 0.900.2672.1
Łożysko wałka atakującego przedniego mostu 2.2560.006.0
Włącznik świateł 2.7659.271.0
Pompa pompka paliwa paliwowa zasilająca 2.4519.356.0
Pompka pompa filtra paliwa paliwowa 0.900.1592.9 / 0.900.1450.6
Sworzeń zwolnicy przedniego mostu 0.169.4337.0/10
Termostat silnika 04224847
Wysprzęglik 2.3749.111.0 kod pierwotny 0.255.6537.4/60
Pompa hamulcowa 0.009.9234.4/10
Sworzeń górny zwolnicy przedniego mostu 0.255.4335.0/10
Pierścień skrzyni przekładniowej wału rozrządu 04518161 / 04502203
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl