Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Filtr powietrza w kabinie 0.024.3451.2
Sworzeń siłownika wspomagania 0.016.1025.0/10
Zawór rozdzielacza sprzęgła hydraulicznego tylnego WOM 0.009.2445.4/20
Tulejka dystansowa wałka atakującego 0.255.4650.0
Czujnik ciśnienia oleju hydraulicznego 2.7099.660.0/10
Uszczelka oring tłoka hamulców przednich 0.275.4354.0/20
Filtr oleju hydraulicznego 2.4419.484.0
Tuleja frezowa napędu 0.255.2617.0/10
Czujnik obecności wody w filtrze paliwa GF1000 0.036.6797.0
Czujnik położenia wału korbowego silnika 2.7099.042.0
Pierścienie tłokowe komplet 04501092
Czujnik temperatury silnika 2.7099.048.0
Lampa przednia 2.8039.240.0
Filtr oleju hydraulicznego 2.4419.814.0
Tarcza hamulcowa tylna 0.017.1211.2
Czujnik ciśnienia hydraulicznego 15BAR 2.7099.670.0/20
Czujnik temperatury i ciśnienia silnika 2.7099.039.0
Filtr AdBlue 0.900.2672.1
Łożysko wałka atakującego przedniego mostu 2.2560.006.0
Włącznik świateł 2.7659.271.0
Pompa pompka paliwa paliwowa zasilająca 2.4519.356.0
Stacyjka z kluczykami 0.015.0485.4
Pompka pompa filtra paliwa paliwowa 0.900.1592.9 / 0.900.1450.6
Sworzeń zwolnicy przedniego mostu 0.169.4337.0/10
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl