Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Korek silnika 01148031
Podkładka wycieraczki 04413223
Rurka pompy hamulcowej 0.019.7605.0
Podkładka uchwytu okna 04415548
Gumka mocowania przewodu paliwowego w silniku 04198035
Uszczelka turbosprężarki 04907260
Podkładka łożyska na przekładni stożkowej w układzie przeniesienia napędu 2.1589.168.0
Podkładka uchwytu drzwi 04412814
Korek zbiornika spryskiwacza wycieraczki 0.900.0784.4
Uszczelka obudowy silnika 0.065.1152.0
Uszczelka 16x44x3 podkładka gumowa uchwytu okna 2.1499.197.0
Nakrętka koła M20x1.5 mm 2.1099.083.0/30
Pokrywka śruby montażu elementów kabiny 04413793
Smar SDF Grease EP2 400g 0.901.0050.4
Tuleja półosi 35x39x35mm 0.900.0088.6
Nakrętka mocowania kół M20x1.5 01104070
Klosz lampy 0.900.0138.0
Uszczelka wylotu 0.052.1558.0/10
Nakrętka stabilizatora bocznego podnośnika tylnego 2.1011.412.2
Uszczelka przeciwolejowa 2.1520.026.0
Uszczelka korpusu skrzyni biegów 04416977
Kolano gumowe kolektora 0.020.1285.0/10
Pierścień elastyczny mocowania cięgna 04418159
Śruba wspornika pokrycia podnośnika przedniego 0.010.3046.0
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl