Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Podkładka jarzma wtryskiwacza silnika 2.1599.454.0
Podkładka sworznia mostu przedniego 0,2 mm 2.1379.003.0/10
Uszczelka kolektora wydechowego 0.007.1445.0 / 0.019.8628.0/10
Nakrętka stabilizatora bocznego podnośnika tylnego 2.1011.412.2
Uszczelka wylotu 0.052.1558.0/10
Podkładka pod nakrętkę szpilki 18mm 2.1499.018.6
Uszczelka pod głowicę 0,8mm 0.085.1453.0/10
Uszczelka turbosprężarki 0.052.1557.0
Smar SDF Grease EP2 400g 0.901.0050.4
Uszczelka montażu zawiasu, sprężyny gazowej i wycieraczki w kabinie 0.009.0422.0
Pokrywka śruby montażu elementów kabiny 04413793
Uszczelka oring tulei silnika 2.1519.096.0/20
Uszczelniacz zaworu głowicy silnika 2.1519.117.0
Filtr paliwa 2.4319.060.1
Przetyczka sprzęgła 2.1699.173.0
Stop 0.065.1659.0
Uszczelka obudowy silnika 0.065.1152.0
Korek zbiornika spryskiwacza wycieraczki 0.900.0784.4
Podkładka uchwytu drzwi 04412814
Podkładka łożyska na przekładni stożkowej w układzie przeniesienia napędu 2.1589.168.0
Podkładka sworznia mostu przedniego 0,5 mm 2.1379.004.0/10
Gumka mocowania przewodu paliwowego w silniku 04198035
Podkładka mocowania okładziny, podsufitki i wycieraczki 0.010.1790.0
Podkładka ustalająca dyferencjału i reduktora w przednim moście 2.1580.207.0
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl