Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Podkładka mocowania okładziny, podsufitki i wycieraczki 0.010.1790.0
Gumka mocowania przewodu paliwowego w silniku 04198035
Podkładka sworznia mostu przedniego 0,5 mm 2.1379.004.0/10
Podkładka łożyska na przekładni stożkowej w układzie przeniesienia napędu 2.1589.168.0
Podkładka uchwytu drzwi 04412814
Korek zbiornika spryskiwacza wycieraczki 0.900.0784.4
Uszczelka obudowy silnika 0.065.1152.0
Stop 0.065.1659.0
Przetyczka sprzęgła 2.1699.173.0
Nakrętka koła 2.1019.059.6
Filtr paliwa 2.4319.060.1
Uszczelka oring tulei silnika 2.1519.096.0/20
Pokrywka śruby montażu elementów kabiny 04413793
Uszczelka montażu zawiasu, sprężyny gazowej i wycieraczki w kabinie 0.009.0422.0
Smar SDF Grease EP2 400g 0.901.0050.4
Uszczelka turbosprężarki 0.052.1557.0
Uszczelka pod głowicę 0,8mm 0.085.1453.0/10
Podkładka pod nakrętkę szpilki 18mm 2.1499.018.6
Uszczelka wylotu 0.052.1558.0/10
Nakrętka stabilizatora bocznego podnośnika tylnego 2.1011.412.2
Uszczelka kolektora wydechowego 0.007.1445.0 / 0.019.8628.0/10
Podkładka sworznia mostu przedniego 0,2 mm 2.1379.003.0/10
Podkładka jarzma wtryskiwacza silnika 2.1599.454.0
Pierścień oring tłoka sprzęgła WOM 2.1539.064.0
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl