Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Uszczelka kolektora wydechowego 0.007.1445.0 / 0.019.8628.0/10
Nakrętka stabilizatora bocznego podnośnika tylnego 2.1011.412.2
Podkładka regulacyjna pod sworzeń zwrotnicy zwolnicy 0,15 mm 2.1589.126.0
Uszczelka wylotu 0.052.1558.0/10
Podkładka pod nakrętkę szpilki 18mm 2.1499.018.6
Uszczelka turbosprężarki 0.052.1557.0
Smar SDF Grease EP2 400g 0.901.0050.4
Uszczelka montażu zawiasu, sprężyny gazowej i wycieraczki w kabinie 0.009.0422.0
Pokrywka śruby montażu elementów kabiny 04413793
Podkładka regulacyjna sworznia zwrotnicy 0.20 mm 2.1589.124.0
Uszczelniacz zaworu głowicy silnika 2.1519.117.0
Filtr paliwa 2.4319.060.1
Nakrętka koła 2.1019.059.6
Przetyczka sprzęgła 2.1699.173.0
Uszczelka obudowy silnika 0.065.1152.0
Podkładka uchwytu drzwi 04412814
Podkładka łożyska na przekładni stożkowej w układzie przeniesienia napędu 2.1589.168.0
Podkładka sworznia mostu przedniego 0,5 mm 2.1379.004.0/10
Gumka mocowania przewodu paliwowego w silniku 04198035
Rurka pompy hamulcowej 0.019.7605.0
Podkładka mocowania okładziny, podsufitki i wycieraczki 0.010.1790.0
Podkładka ustalająca dyferencjału i reduktora w przednim moście 2.1580.207.0
Śruba imbusowa mocowania uchwytów, pokryć i klap nadwozia 2.0312.210.2
Podkładka wycieraczki 04413223
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl