Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Śruba obudowy mechanizmu różnicowego 2.0139.025.1
Uszczelka kolektora wodnego 0.066.1759.0/40
Podkładka silnika wycieraczki tylnej 04414586
Podkładka szpilki 16 mm 2.1499.019.6
Podkładka montażu przedniego błotnika 2.1399.020.0/10
Uszczelka siłownika układu kierowniczego i podnośnika przedniego 2.1569.125.0
Podkładka wycieraczki 04413223
Śruba imbusowa mocowania uchwytów, pokryć i klap nadwozia 2.0312.210.2
Podkładka ustalająca dyferencjału i reduktora w przednim moście 2.1580.207.0
Podkładka mocowania okładziny, podsufitki i wycieraczki 0.010.1790.0
Rurka pompy hamulcowej 0.019.7605.0
Gumka mocowania przewodu paliwowego w silniku 04198035
Podkładka sworznia mostu przedniego 0,5 mm 2.1379.004.0/10
Podkładka łożyska na przekładni stożkowej w układzie przeniesienia napędu 2.1589.168.0
Podkładka uchwytu drzwi 04412814
Uszczelka obudowy silnika 0.065.1152.0
Przetyczka sprzęgła 2.1699.173.0
Nakrętka koła 2.1019.059.6
Filtr paliwa 2.4319.060.1
Uszczelniacz zaworu głowicy silnika 2.1519.117.0
Podkładka regulacyjna sworznia zwrotnicy 0.20 mm 2.1589.124.0
Pokrywka śruby montażu elementów kabiny 04413793
Uszczelka montażu zawiasu, sprężyny gazowej i wycieraczki w kabinie 0.009.0422.0
Uszczelka turbosprężarki 0.052.1557.0
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl