Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Śruba do mocowania kół M18 p1,5 x 38mm 2.0399.129.6
Uszczelka pokrywy zaworów 0.069.1450.0/30
Pierścień gumowy sworznia siłownika wspomagania 0.270.6351.0
Podkładka łożyska sworznia zwrotnicy 2.1599.260.0
Gniazdo pomiaru ciśnienia układu hydraulicznego 2.3729.696.0
Śruba korbowodu 2.0399.213.0
Tulejka dystansowa sworznia siłownika wspomagania 2.1579.739.0
Uszczelka kolektora wydechowego 0.007.0741.0
Tuleja wału napędowego 0.010.4552.0
Podkładka jarzma wtryskiwacza silnika 2.1599.454.0
Uszczelka pompy wody 0.900.0942.0
Pierścień uszczelniający kołnierza hamulca przedniego mostu średnica 209,1 mm 2.1530.294.0
Podkładka sworznia mostu przedniego 0,2 mm 2.1379.003.0/10
Uszczelka kolektora wydechowego 0.007.1445.0 / 0.019.8628.0/10
Uszczelka wylotu 0.052.1558.0/10
Podkładka pod nakrętkę szpilki 18mm 2.1499.018.6
Uszczelka montażu zawiasu, sprężyny gazowej i wycieraczki w kabinie 0.009.0422.0
Pokrywka śruby montażu elementów kabiny 04413793
Uszczelniacz zaworu głowicy silnika 2.1519.117.0
Przetyczka sprzęgła 2.1699.173.0
Stop 0.065.1659.0
Uszczelka obudowy silnika 0.065.1152.0
Podkładka uchwytu drzwi 04412814
Podkładka łożyska na przekładni stożkowej w układzie przeniesienia napędu 2.1589.168.0
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl