Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Uszczelka pokrywy zaworów 0.069.1450.0/30
Tarcza sprzęgła półbiegu 2.5 mm 0.008.5632.2/10
Gniazdo pomiaru ciśnienia układu hydraulicznego 2.3729.696.0
Śruba korbowodu 2.0399.213.0
Uszczelka kolektora wydechowego 0.007.0741.0
Pierścień elastyczny mocowania cięgna 04418159
Tuleja wału napędowego 0.010.4552.0
Podkładka jarzma wtryskiwacza silnika 2.1599.454.0
Uszczelka pompy wody 0.900.0942.0
Pierścień uszczelniający kołnierza hamulca przedniego mostu średnica 209,1 mm 2.1530.294.0
Podkładka sworznia mostu przedniego 0,2 mm 2.1379.003.0/10
Uszczelka kolektora wydechowego 0.007.1445.0 / 0.019.8628.0/10
Uszczelka wylotu 0.052.1558.0/10
Podkładka pod nakrętkę szpilki 18mm 2.1499.018.6
Smar SDF Grease EP2 400g 0.901.0050.4
Uszczelka montażu zawiasu, sprężyny gazowej i wycieraczki w kabinie 0.009.0422.0
Pokrywka śruby montażu elementów kabiny 04413793
Uszczelniacz zaworu głowicy silnika 2.1519.117.0
Nakrętka koła 2.1019.059.6
Przetyczka sprzęgła 2.1699.173.0
Uszczelka obudowy silnika 0.065.1152.0
Podkładka uchwytu drzwi 04412814
Podkładka łożyska na przekładni stożkowej w układzie przeniesienia napędu 2.1589.168.0
Podkładka sworznia mostu przedniego 0,5 mm 2.1379.004.0/10
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl