Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Filtr oleju silnikowego 01183574 / 01174421
Sprzęg blokada dźwigni WOM 04411645
Gumowe łożysko 40x40x14 06240287 06240287/10
Tarcza podkładka wału wentylatora silnika 04518010 / 04518080
Uszczelka odpowietrznika odmy kolektora silnika 04298547
Filtr paliwa 01180597
Filtr oleju silnikowego 01174418
Tuleja płytki uchwytu rury motowideł 16000913
Gniazdo pomiaru ciśnienia układu hydraulicznego 2.3729.696.0
Olej płyn hamulcowy SDF Brake Oil 1L 0.901.0060.6
Uszczelka skrzyni chłodnicy oleju silnika 04252237
Filtr paliwa 01174423
Pierścień elastyczny mocowania cięgna 04418159
Piasta palca ślimaka hederu 16013564
Nakrętka stabilizatora bocznego podnośnika tylnego 2.1011.412.2
Pokrywka śruby montażu elementów kabiny 04413793
Nakrętka koła M20x1.5 mm 2.1099.083.0/30
Pierścień uszczelniający rozdzielacza hydraulicznego 01165974
Ogniwo osłona łańcucha kombajn DEUTZ-FAHR 01141513
Uszczelka kolektora wydechu 04283299
Uszczelka kolektora wydechu 04233529
Ogniwo łańcucha kombajn DEUTZ-FAHR 01141514
Ogniwo łańcucha kombajn DEUTZ-FAHR 16053077
Podkładka uchwytu drzwi 04412814
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl