Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Pierścień 38/35.2 x 2 skrzyni biegów 04416956
Śruba korbowodu 2.0399.213.0
Filtr paliwa 01180596
Sworzeń tulejki drążka zmiany biegów 0.014.1947.0/10
Gniazdo pomiaru ciśnienia układu hydraulicznego 2.3729.696.0
Tuleja płytki uchwytu rury motowideł 16000913
Pierścień czop 2.1589.247.0
Filtr paliwa 2.4319.130.1
Pierścień uszczelniający 85x110x12 2.1520.043.0
Filtr oleju silnikowego 01174418
Pierścień uszczelniający kosza sprzęgieł półbiegów 50x3 04419763
Podkładka łożyska sworznia zwrotnicy 2.1599.260.0
Dźwignia otwierania maski 0.020.3320.0
Filtr powietrza w kabinie 0.031.6577.0
Uszczelka tłumika 0.008.3318.0
Filtr paliwa 01180597
Pierścień gumowy sworznia siłownika wspomagania 0.270.6351.0
Sprężyna pedału sprzęgła 2.4049.200.2/30
Filtr oleju silnikowego 01182001
Uszczelka odpowietrznika odmy kolektora silnika 04298547
Miseczka widłaka przedniego mostu 0.017.8669.0
Tarcza podkładka wału wentylatora silnika 04518010 / 04518080
Tarcza sprzęgła półbiegu 2.5 mm 0.008.5632.2/10
Gałka regulatora rozdzielacza 0.900.2199.6
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl