Darmowa dostawa

460,00 zł
373,98 zł
105,00 zł
85,37 zł
9,32 zł
7,58 zł
9,32 zł
7,58 zł
1 900,00 zł
1 544,72 zł
2 530,00 zł
2 056,91 zł
3 160,00 zł
2 569,11 zł
Producenci
Szyba przednia dolna prawa 04429884
Tuleja frezowa wału napędowego 0.008.5723.0/20
Czujnik temperatury 2.7099.226.0
Lampa przednia 2.8039.240.0
Filtr oleju hydraulicznego 2.4419.814.0
Filtr hydrauliczny 2.4419.802.0
Zewnętrzny filtr powietrza 0.900.2519.4
Sworzeń koła satelitarnego 0.198.4643.0
Tarcza hamulcowa tylna 0.017.1211.2
Sworzeń zwrotnicy dolny 04351105
Filtr powietrza zewnętrzny 2.4249.340.1
Czujnik ciśnienia hydraulicznego 15BAR 2.7099.670.0/20
Linka pedału sprzęgła 0.010.0306.4/20
Przewód paliwowy 0.017.1213.3
Uszczelka podnośnika tylnego 2.1569.147.0
Zestaw naprawczy haków kat.2 04435247 / 0.900.7760.9
Tarcza sprzęgła drugiego stopnia 250 mm 0.014.9426.3
Korek paliwa z zamkiem 04439649
Przewód hamulcowy 0.257.6688.3/20
Rura tłumika wydechu i filtra powietrza 0.016.1757.0/20
Zawias drzwi 0.010.6994.3/20
Włącznik napędu na cztery koła 4WD 2.7659.151.0/20
Filtr powietrza 0.010.2173.0 zewnętrzny
Szybkozłącze gniazdo hydrauliczne 04412157/20
POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ ! Wojtek: 605 130 850 Marcin: 605 510 040 Robert: 697 880 288 biuro@sklep-agroland.pl